Additional information
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.375 × 16.5 × 15.25 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Aquia |
| Flush Rate | 0.9 gal/flush, 1.28 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
Original price was: $387.00.$270.90Current price is: $270.90.
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.375 × 16.5 × 15.25 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Aquia |
| Flush Rate | 0.9 gal/flush, 1.28 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |