Additional information
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 16.5 × 27.125 in |
| Finish | Cotton White |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39269E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,196.00.$837.20Current price is: $837.20.
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 16.5 × 27.125 in |
| Finish | Cotton White |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39269E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |