Additional information
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.625 × 19 × 13.8125 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Aquia |
| Flush Rate | 0.9 gal/flush, 1.28 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
Original price was: $387.00.$270.90Current price is: $270.90.
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.625 × 19 × 13.8125 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Aquia |
| Flush Rate | 0.9 gal/flush, 1.28 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |