Additional information
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.875 × 15 × 13.125 in |
| Finish | Cotton White |
| Flush Rate | 0.9 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Thailand |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,136.00.$795.20Current price is: $795.20.
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.875 × 15 × 13.125 in |
| Finish | Cotton White |
| Flush Rate | 0.9 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Thailand |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |