Additional information
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.375 × 18.5625 × 27 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Vietnam|Malaysia|Thailand |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
Original price was: $2,343.00.$1,640.10Current price is: $1,640.10.
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.375 × 18.5625 × 27 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Vietnam|Malaysia|Thailand |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |