Additional information
| Weight | 26.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 7.13 × 13.75 in |
| Finish | White |
| Collection | Me by Starck |
| Flush Rate | 0.8 gal/flush, 1.6 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | France |
| Brand | Duravit |
Original price was: $485.00.$339.50Current price is: $339.50.
| Weight | 26.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 7.13 × 13.75 in |
| Finish | White |
| Collection | Me by Starck |
| Flush Rate | 0.8 gal/flush, 1.6 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | France |
| Brand | Duravit |