Additional information
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.125 × 14 × 16.25 in |
| Finish | Ebony |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $950.00.$665.00Current price is: $665.00.
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.125 × 14 × 16.25 in |
| Finish | Ebony |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |