Additional information
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.375 × 15.1875 × 22.375 in |
| Finish | Cotton White |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Japan |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $2,386.00.$1,670.20Current price is: $1,670.20.
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.375 × 15.1875 × 22.375 in |
| Finish | Cotton White |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Japan |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |