Additional information
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.5625 × 15.5625 × 29.125 in |
| Finish | Ebony |
| Collection | Aquia |
| Flush Rate | 0.9, 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
Original price was: $1,615.00.$1,130.50Current price is: $1,130.50.
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.5625 × 15.5625 × 29.125 in |
| Finish | Ebony |
| Collection | Aquia |
| Flush Rate | 0.9, 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |