Additional information
| Weight | 14.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.875 × 16 × 8.31 in |
| Finish | No Finish |
| Collection | Selectronic |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 12611592263 |
| Brand | American Standard |
Original price was: $746.00.$522.20Current price is: $522.20.
| Weight | 14.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.875 × 16 × 8.31 in |
| Finish | No Finish |
| Collection | Selectronic |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 12611592263 |
| Brand | American Standard |