Additional information
| Weight | 75.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 15 × 16.125 in |
| Finish | Cotton |
| Flush Rate | 1.0, 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $788.00.$551.60Current price is: $551.60.
| Weight | 75.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 15 × 16.125 in |
| Finish | Cotton |
| Flush Rate | 1.0, 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |