Additional information
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5625 × 16.1875 × 16.25 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Neorest |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Japan |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $4,001.00.$2,800.70Current price is: $2,800.70.
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5625 × 16.1875 × 16.25 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Neorest |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Japan |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |