Additional information
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.625 × 18.5 × 16.125 in |
| Finish | Ebony |
| Collection | Nexus |
| Country of Origin | Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,180.00.$826.00Current price is: $826.00.
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.625 × 18.5 × 16.125 in |
| Finish | Ebony |
| Collection | Nexus |
| Country of Origin | Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |