Additional information
| Weight | 29.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.7 × 15.75 × 13.39 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | American Standard |
Original price was: $295.00.$206.50Current price is: $206.50.
| Weight | 29.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.7 × 15.75 × 13.39 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | American Standard |