Additional information
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.69 × 15.56 × 19.13 in |
| Finish | White |
| Collection | Champion |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $251.00.$175.70Current price is: $175.70.
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.69 × 15.56 × 19.13 in |
| Finish | White |
| Collection | Champion |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |