Additional information
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.625 × 15.1875 × 28.375 in |
| Finish | Cotton White |
| Flush Rate | 0.9 gal/flush, 1.28 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
Original price was: $1,395.00.$976.50Current price is: $976.50.
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.625 × 15.1875 × 28.375 in |
| Finish | Cotton White |
| Flush Rate | 0.9 gal/flush, 1.28 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |