Additional information
| Weight | 31.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.94 × 10.38 × 16.13 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
Original price was: $246.00.$172.20Current price is: $172.20.
| Weight | 31.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.94 × 10.38 × 16.13 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |