Additional information
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.625 × 14 × 15 in |
| Finish | White |
| Collection | H20Ption / Other Dual Flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Mexico, USA |
| UPC | 33056751879 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $216.00.$151.20Current price is: $151.20.
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.625 × 14 × 15 in |
| Finish | White |
| Collection | H20Ption / Other Dual Flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Mexico, USA |
| UPC | 33056751879 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |