Additional information
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 16.25 × 29.25 in |
| Finish | Ebony |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,897.00.$1,327.90Current price is: $1,327.90.
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 16.25 × 29.25 in |
| Finish | Ebony |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |