Additional information
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.063 × 15 × 27.188 in |
| Finish | White |
| Collection | Rapidway |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $484.00.$338.80Current price is: $338.80.
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.063 × 15 × 27.188 in |
| Finish | White |
| Collection | Rapidway |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |