Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | White |
| Collection | Madera |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 33056837870 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $485.00.$339.50Current price is: $339.50.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | White |
| Collection | Madera |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 33056837870 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |