Additional information
| Weight | 39.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.313 × 10.062 × 19.375 in |
| Finish | White |
| Collection | Vormax |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $246.00.$172.20Current price is: $172.20.
| Weight | 39.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.313 × 10.062 × 19.375 in |
| Finish | White |
| Collection | Vormax |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |