Additional information
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 16 × 18.563 in |
| Finish | White |
| Collection | Vormax |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $266.00.$186.20Current price is: $186.20.
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 16 × 18.563 in |
| Finish | White |
| Collection | Vormax |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |