Additional information
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.5625 × 15.5 × 29.125 in |
| Finish | Cotton White |
| Flush Rate | 0.9 gal/flush, 1.28 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
Original price was: $950.00.$665.00Current price is: $665.00.
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.5625 × 15.5 × 29.125 in |
| Finish | Cotton White |
| Flush Rate | 0.9 gal/flush, 1.28 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |