Additional information
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.625 × 14 × 16.8125 in |
| Finish | White |
| Collection | H20Ption / Other Dual Flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056751862 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $253.00.$177.10Current price is: $177.10.
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.625 × 14 × 16.8125 in |
| Finish | White |
| Collection | H20Ption / Other Dual Flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056751862 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |