Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | White |
| Collection | Yorkville |
| Flush Rate | 1.1-1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 33056752449 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $735.00.$514.50Current price is: $514.50.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | White |
| Collection | Yorkville |
| Flush Rate | 1.1-1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 33056752449 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |