Additional information
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.25 × 16.06 × 31.38 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Equility |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $945.00.$661.50Current price is: $661.50.
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.25 × 16.06 × 31.38 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Equility |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |