Additional information
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.5 × 17.375 × 18.813 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Fitzgerald |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $339.00.$237.30Current price is: $237.30.
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.5 × 17.375 × 18.813 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Fitzgerald |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |