Additional information
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.375 × 17.375 × 18.813 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Fitzgerald |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $434.00.$303.80Current price is: $303.80.
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.375 × 17.375 × 18.813 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Fitzgerald |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |