Additional information
| Weight | 64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.125 × 14.5 × 18.875 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | St George |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $599.00.$419.30Current price is: $419.30.
| Weight | 64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.125 × 14.5 × 18.875 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | St George |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |