Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | White |
| Collection | Edgemere |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $430.00.$301.00Current price is: $301.00.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | White |
| Collection | Edgemere |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |