Additional information
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.25 × 16.69 × 21.75 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Wyatt |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,081.00.$756.70Current price is: $756.70.
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.25 × 16.69 × 21.75 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Wyatt |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |