Additional information
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.188 × 11.25 × 18.313 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Oak Hill |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China, Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
Original price was: $339.00.$237.30Current price is: $237.30.
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.188 × 11.25 × 18.313 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Oak Hill |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China, Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |