Additional information
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 9.625 × 16.25 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Fitzgerald |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
Original price was: $315.00.$220.50Current price is: $220.50.
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 9.625 × 16.25 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Fitzgerald |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |