Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056752593 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $495.00.$346.50Current price is: $346.50.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056752593 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |