Additional information
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.375 × 19.1875 × 30.6875 in |
| Finish | Ebony |
| Collection | Drake |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico, USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $852.00.$596.40Current price is: $596.40.
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.375 × 19.1875 × 30.6875 in |
| Finish | Ebony |
| Collection | Drake |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico, USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |