Additional information
| Weight | 51.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.5 × 15.13 × 16.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $179.00.$125.30Current price is: $125.30.
| Weight | 51.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.5 × 15.13 × 16.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |