Additional information
| Weight | 3.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.2 × 7.2 × 5.3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China, USA |
| UPC | 26508017265 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $171.20.$119.84Current price is: $119.84.
| Weight | 3.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.2 × 7.2 × 5.3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China, USA |
| UPC | 26508017265 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |