Additional information
| Weight | 3.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.41 × 10.83 × 2.95 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Country of Origin | Japan |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Mounting | Deck-Mount |
| Flow Rate (GPM) | 0.5 gal/min |
Original price was: $909.00.$636.30Current price is: $636.30.
| Weight | 3.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.41 × 10.83 × 2.95 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Country of Origin | Japan |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Mounting | Deck-Mount |
| Flow Rate (GPM) | 0.5 gal/min |