Additional information
| Weight | 4.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.3 × 7.1 × 5.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508266830 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $293.95.$205.77Current price is: $205.77.
| Weight | 4.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.3 × 7.1 × 5.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508266830 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |