Additional information
| Weight | 2.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.3 × 7.2 × 5.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508007778 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $220.60.$154.42Current price is: $154.42.
| Weight | 2.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.3 × 7.2 × 5.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508007778 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |