Additional information
| Weight | 2.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 6.85 × 5.98 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| UPC | 26508391785 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $179.20.$125.44Current price is: $125.44.
| Weight | 2.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 6.85 × 5.98 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| UPC | 26508391785 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |