Additional information
| Weight | 3.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.65 × 6.54 × 4.96 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508047354 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $196.05.$137.24Current price is: $137.24.
| Weight | 3.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.65 × 6.54 × 4.96 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508047354 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |