Additional information
| Weight | 4.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.1 × 12 × 2.9 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Monterrey |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611456947 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |
Original price was: $325.00.$227.50Current price is: $227.50.
| Weight | 4.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.1 × 12 × 2.9 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Monterrey |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611456947 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |