Additional information
| Weight | 14.33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.375 × 14.063 × 8.25 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Commercial Shower Systems |
| Country of Origin | Germany, Mexico |
| UPC | 12611695056 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |
Original price was: $575.00.$402.50Current price is: $402.50.
| Weight | 14.33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.375 × 14.063 × 8.25 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Commercial Shower Systems |
| Country of Origin | Germany, Mexico |
| UPC | 12611695056 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |