Additional information
| Weight | 3.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.7 × 6.5 × 5.1 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508015087 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $268.55.$187.99Current price is: $187.99.
| Weight | 3.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.7 × 6.5 × 5.1 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508015087 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |