Additional information
| Weight | 3.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.3 × 6.7 × 5.1 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Monterrey |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611086519 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |
Original price was: $220.00.$154.00Current price is: $154.00.
| Weight | 3.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.3 × 6.7 × 5.1 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Monterrey |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611086519 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |