Additional information
| Weight | 4.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.7 × 6.7 × 6.6 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Reliant 3 |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611485923 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $207.00.$144.90Current price is: $144.90.
| Weight | 4.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.7 × 6.7 × 6.6 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Reliant 3 |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611485923 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |