Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.67 × 20.2 × 4.17 in |
| Finish | Butler Finish |
| Collection | 3D Faucets |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China, USA |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $17,860.00.$12,502.00Current price is: $12,502.00.
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.67 × 20.2 × 4.17 in |
| Finish | Butler Finish |
| Collection | 3D Faucets |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China, USA |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |