Additional information
| Weight | 2.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 6.4 × 4.9 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508015063 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $237.65.$166.36Current price is: $166.36.
| Weight | 2.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 6.4 × 4.9 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508015063 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |